o nas

Zespół RFID Solutions tworzą entuzjaści technologii RFID. Współdziałamy z największymi firmami branży RFID, uczestniczymy w największych wydarzeniach związanych z tą technologią takich jak RFID Journal Live! w Orlando, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowościami, które pojawiają się na rynku RFID.

RFID Solutions

Wierzymy, że właściwie wdrożony system RFID poprawi i uprości wszystkie te procesy w firmie, w których będzie wykorzystywany. Nasz zespół to połączenie różnorodnych umiejętności, wielopłaszczyznowej edukacji i doświadczenia zawodowego – to wszystko chcemy oddać Państwu do dyspozycji, w celu stworzenia nowej jakości działania Państwa firmy. Połączyło nas przekonanie o tym że RFID jest obecne w naszej teraźniejszości i będzie współtworzyć naszą przyszłość.

RFID Solutions tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą i z doświadczeniem w logistyce, posiadający wiedzę techniczną, wiedzę o funkcjonowaniu procesów firmowych, technicy, programiści, graficy, doradcy klienta. Wszyscy razem dbamy o to aby Państwa kontakty i doświadczenia z naszą firmą były jak najbardziej satysfakcjonujące. Do kontaktów z Państwem zostali wydelegowani między innymi:

Robert Bąk
prezes

Z wykształcenia inżynier Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji.

Od lat 90 współwłaściciel firmy Action s.c. filia Wrocław, od 2001 r. wiceprezes Action Wrocław sp. z o.o., od 2005 dyrektor oddziału wrocławskiego Action S.A., a od 2006 do września 2010 Dyrektor Pionu Logistyki i Magazynów Action S.A, główny koordynator i nadzorujący budowę zaawansowanego systemu automatyki magazynowej oraz aplikacji klasy WMS wdrożonej w magazynach firmy.

Uczestnik kursów Business Harvard University, stale poszerzający swoją wiedzę. Zainteresowania: lotnictwo – licencja na szybowce, fotografowanie przyrody.

Tomasz Grzegorek
inżynier systemów

Od 1998 r. Kierownik Działu Przyjęcia Towaru w Lyreco. Od 2004 r w Action S.A. - Administrator WMS, wspólnie z działem IT praca i stworzenie a następnie wdrażanie własnego, mocno zautomatyzowany WMS, współuczestnik wdrożenia systemu automatyki firmy Schafer w magazynie Action. Od 2009 pracował w Zespole Analityków Logistycznych przy usprawnianiu procesów.

Zapalony alpinista, był m.in. na Muztagh Ata -7300 m n.p.m., nie wyobrażający sobie życia bez wyjazdów w góry.

Dariusz Smorawski
inżynier aplikacji

Od października 2003 r. związany z Action S.A., m.in. specjalista do spraw kontroli towaru, od 2007 zastępca kierownika zmianowego wysyłki, następnie od 2008 r. kierownik zmianowy. Od 2010 kierownik sekcji utrzymania ruchu.

Zainteresowania: piłka nożna, siatkówka.

Monika Bąk
account manager

Z wykształcenia prawnik i administratywista (Uniwersytet Wrocławski).

W latach 2001- 2003 specjalista do spraw nadzoru nad samorządem terytorialnym w Wydziale Prawnym Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, w latach 2003-2005 – specjalista do spraw windykacji w Action Wrocław sp. z o.o. lata 2006 – 2009– specjalista ds. produktu Tyco Healthcare Ltd (UK)

Nie wyobraża sobie życia bez książek - literatura popularna, z naciskiem na współczesną, sensacyjną i s-f.

tagi RFID tagi RFID tagi RFID

RFID Solutions

Biuro: ul. Wąwozowa 28/56, 02-796 Warszawa

Siedziba: ul. Iłżecka 34, 27-350 Sienno

tel. +48 22 25 018 25